bagre

3D nivelácie
pre všetky typy RÝPADIEL

odolné komponenty pre ťažké podmienky

Systémy nivelácie UNICONTROL3D sú navrhnuté tak, aby prekonali náročné podmienky, ktorým rýpadlá deň čo deň musia odolávať. Káble a senzory sú chránené odolnými krytmi, tak aby ani v kritickej pozícii pracovného nástroja vášho rýpadla sa nepoškodili. Ovládací panel ako robustný android tablet po skončení práce si môžete vziať so sebou bez toho aby ste naň vôbec potrebovali kufrík.

Odolné komponenty pre ťažké podmienky
Výkonný software pre intuitívne ovládanie

výkonný software pre intuitívne ovládanie

Systémy nivelácie UNICONTROL3D na báze GNSS navigácie poskytujú strojníkom všetky potrebné informácie pre práve prebiehajúce zemné práce. Nech sú to výkopy, rovnanie terénu či svahov no hlavne už pracujete bez pomocných pracovníkov merajúcich výšky, geodetov či stavbyvedúcich. Pracujete tak už od začiatku rýchlo, pohodlne a bez opravných prác čím značne ušetríte prevádzkové náklady a tým si zvýšite svoj zisk.

neúnavný pomocník               UNICONTROL CLOUD

Webový nástroj podpory UNICONTROLCLOUD vám pomôže ušetriť čas i peniaze a zrealizovať vašu zákazku bez papierovej výkresovej dokumentácie. Stačí len pár kliknutí a môžete zaslať projekty z pracovného počítača v kancelárii priamo do tabletu vášho stroja alebo rovera na stavbe. Zálohovanie a obnovenie nastavení stroja ako aj vzdialená technická podpora je nedeliteľnou súčasťou tohto riešenia.

chcem vedieť viac arrow icon
Neúnavný pomocník UNICONTROLCLOUD

ďalšie GNSS systémy 3D nivelácie

 

na stiahnutie